Gods of Death

Forum Koalicji GoD


#1 2007-09-28 22:56:21

Benedetto XVII

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 21
Punktów :   

Sojusz z GiFT A

Witam,

Tak jak w temacie i ankiecie. GiFT A zaproponowało nam sojuszi  fuzje na naszych warunkach, kwestia ustalenia szczegółów. Czy macie ochotę na ta operację?

Pozdrawiam

Benedetto XVII

Offline

 

#2 2007-09-29 22:52:59

TOYO

Adept

Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sojusz z GiFT A

to robimy jazde po legio. Nawet w sojuszu z OV. Legio, albo Mistic  dawno mnie wnerwialo. zawsze jakies uniki gdy prosilem o pomoc. A Gift A, i Bushido mi nie odmówili. OV jest dobrze zorganizowne. Uwazam że zawieszenie broni to kwestia czasu, oni i tak na nas uderzą ( moim zdanie w ciągu najblizszych 7-10 dni). Musimy to przemyślec, nawet za cenę połaczenia z OV. W przypadku polaczenia zaczniemy rządzić tą ćwiartką traviana.Wiem że ten post jest kontrowersyjny i nie znam stosunków dyplomatycznych  z OV, ale warto to rozważyc.Jeśli chodzi o MOD to lać ich dalej.
Legio moim zdaniem zawsze się miga od konfliktów i stara się o to jak się da najlepiej , aby miec spokoj..Wolą miec spokoj i się rozwijać (czytaj: grać w sim city)Sojusz z OV i zawieszenie broni z MOD, a potem się zobaczy. Musimy kombinować.a gdyby tak zrobic super soja z OV i MOD ?????????. Tylko nie wyrzucajcie mnie z sojuszu za ostatnie zdanie.

Offline

 

#3 2007-09-30 12:28:47

Past

Adept

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sojusz z GiFT A

PBT i moze jedzie po GIFT A ale za to GIFT NW niszczy PBT, jedno jest pewne z kims trzeba sie polaczyc i to w miare jak najszybciej

Offline

 

#4 2007-09-30 16:44:47

coolerus

Adept

Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sojusz z GiFT A

moje zdanie jest takie: sojusz z MoD i OV - to byloby najlepsze rozwiazanie i wtedy moglibysmy panowac w tej cwiartce razem w 3 sojusze, duzo naszychosad lezy w poblizu graczy MoD i OV, jezdzimy nawzajem po sobie i nic z tego nie ma, jedni postawia deff'a - drudzy straca sporo off'a i na odwrot, gdybysmy byli polaczeni to moznaby rozjechac jakies tam bushido i te ich odmiany w naszej cwiartce

Offline

 

#5 2007-09-30 22:47:51

Past

Adept

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sojusz z GiFT A

Odchodze z sojuszu na jakis czas,  kazdy z GOD SE moze liczyc na moje wsparcie, jak by ktos potrzebowal deffa na dluzej to niech wali smialo:).
Pozdrawiam

Offline

 

#6 2007-10-02 13:51:15

Cichy

Władca

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Sojusz z GiFT A

Też popieram sojusz z MoD i OV i najlepiej jeszcze LegioA. Pokój z GIFTem jest ok ale na razie jestem przeciwny głębokiej współpracy z GiFTem i zmianą nazwy na GIFT.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shadow-of-lostendard.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.naszagmina.pun.pl www.symbianowo.pun.pl www.opowiadaniasf.pun.pl